Білецька сільська рада

Полонського району, Хмельницької області

(03843) 9-41-66

 
УКРАЇНА
Білецька сільська рада
Полонського району
Хмельницької області
тридцята СЕСІЯ сьомого СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/06/2020 року№6с. Білецьке
Про встановлення ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності на території Білецької сільської ради на 2021 рік.

Відповідно до п. 10.3. ст.10 Податкового Кодексу України, п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

ВИРІШИЛА: 

  1. Встановити на території Білецької сільської ради на 2021 рік фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

–  для першої групи платників єдиного податку –  10 відсотків розміру прожиткового мінімуму;

–  для другої групи платників єдиного податку –  15 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

  1. 2. Затвердити Положення про справляння єдиного податку на території Білецької сільської ради (додається).
  2. Секретарю ради забезпечити оприлюднення рішення на дошці оголошень, на сайті районної державної адміністрації та надати копію рішення до Полонського відділення Славутської ОДПІ.
  3. 4. Дане рішення набуває чинності з 01 січня 2021 року. Рішення 24-ої сесії сьомого скликання від 21 червня 2019  року   № 6 ” Про встановлення ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності на території Білецької сільської  ради на 2020 рік”,  вважати таким, що втратить чинність з 01 січня 2021 року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів та соціально-економічного розвитку (голова комісії Рукавчук Т.І.)
Сільський голова Ю.М.Бугайов

Додатки :

ПОЛОЖЕННЯ про єдиний податок для суб’єктів підприємницької діяльності