Білецька сільська рада

Полонського району, Хмельницької області

(03843) 9-41-66

 
УКРАЇНА
Білецька сільська рада
Полонського району
Хмельницької області
Тридцятої сесії СЕСІЯ 7 – го скликання СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/06/2020 року№4с. Білецьке
Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Білецької сільської ради.

Відповідно до п. 4 Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи", п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

ВИРІШИЛА: 

  1. Встановити на території ради акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів  та затвердити Положення до нього (додається).
  2. Затвердити ставку акцизного податку для підакцизних товарів, реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.
  3. Секретарю ради забезпечити оприлюднення рішення на дошці оголошень, на сайті районної державної адміністрації та надати копію рішення до Славутської об’єднаної державної податкової інспекції (Полонське відділення) Головного управління ДПС

 

  1.  Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

Рішення 24-ої  сесії VІІ   скликання  від 21 червня   2019  року    №4 “Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Білецької сільської ради”  вважати таким, що втратить чинність з  01.01.2021 року.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету і фінансів та соціально-економічного розвитку (голова комісії Рукавчук Т.І.)

Сільський голова Ю.М.Бугайов

Додатки :

ПОЛОЖЕННЯ про акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів